DKNY be Delicious Opinie: 7 rzeczy, których nie wiesz o perfumach Zielone Jabłuszko

DKNY be Delicious Opinie

Chociaż DKNY be Delicious nie są nadzwyczajnym zapachem, w opinii wielu osób to najpiękniejsze perfumy damskie. Mają miliony wiernych fanów na całym świecie.

Trudno się dziwić. Świeżość zielonego jabłka przyjemnie musuje i utrzymuje się na skórze dobre 7 godzin.

Nuta głowy
grejpfrut, ogórek, magnolia

Nuta serca
tuberoza, róża, konwalia, fiołek, zielone jabłko

Nuta bazy
nuty drzewne, ambra i drzewo sandałowe

Donna Karan DKNY be Delicious silnie wpisują się we współczesną popkulturę. Przeczytaj opinie o tych perfumach i sprawdź 7 rzeczy, których jeszcze nie wiesz o tym zapachu.

Woda perfumowana DKNY be Delicious jest kwintesencją Nowego Jorku. Doskonale oddaje charakter tej wspaniałej metropolii.

Miasta, które nigdy nie śpi, które zadziwia różnorodnością i luzem. Bycie nowojorczykiem znaczy tu więcej niż największe bogactwa. I ten jazz!!!

Istnieje mała grupa ludzi, którzy zdają sobie sprawę, że perfumy są jedynie kroplą w morzu tego, co oferuje marka.

Do 2016 roku była zarządzana przez założycielkę — genialną Donnę Karan, która wyprzedzała o krok wszystkie wielkie umysły z U.S. Fashion Industry.

Donna Karan powiedziała: "Dla DKNY be Delicious piękno jest duszą, wewnętrznym blaskiem oraz energią, którą widzisz w stylu kobiet na ulicach. 

One żyją w biegu, ładowane i emanujące życiem. Inspirują się kolorami i twarzą miasta, które kochają".

7 rzeczy, które musisz wiedzieć o DKNY be Delicious

#1 Be Delicious powstały jako hołd złożony miastu. Flakon i temat przewodni kompozycji nawiązują do potocznej nazwy Nowego Jorku: The Big Apple.

#2 To także odwołanie do Jabłka z Raju, którym Ewa kusiła Adama. Również nowojorczycy w ten sposób tłumaczą etymologię pseudonimu ich miasta.

#3 Martina Katza we współpracy z Opulent Perfumes stworzył flakon do DKNY Golden Delicious. Perfumy zostały sprzedane za 1 milion dolarów. Butelka została ozdobiona diamentami i szafirami. Kamienie zostały ułożone w panoramę Nowego Jorku.

dkny be delicious nuty zapachowe

#4 Tylko na oficjalnej stronie producenta, jeden flakon Be Delicious jest sprzedawany co dwie minuty.

#5 To jedne z najpopularniejszych, letnich zapachów wśród kobiet w Polsce — jeśli zastanawiasz się nad zakupem, musisz wiedzieć, że będą nim pachnieć miliony innych kobiet.

#6 Od 2016 roku dystrybutorem perfum DKNY jest Estée Lauder - na nowych flakonach może pojawić się inna nazwa producenta.

#7 To jedne z najczęściej podrabianych zapachów. Zawsze kupuj perfumy z zaufanego źródła, a nie od przypadkowych sprzedawców.

Podrobione perfumy są niebezpieczne dla Twojego zdrowia. Wykonane z niebezpiecznych substancji, wchłaniają się do Twojego organizmu przez skórę.

Pamiętaj też, że jeśli kupujesz cokolwiek online, masz prawo do zwrotu nienaruszonego produktu przez okres 14 dni od daty zakupu — bez podania przyczyny i bez wyjątku.

Jak pachnie woda perfumowana DKNY Be Delicious?

Nie określiłabym tych perfum jako dzieło perfumeryjne, nie tylko dla mnie pachną jak chemiczny odświeżacz powietrza.

Mimo wszystko mają w sobie ogromne pokłady optymizmu i dobrej energii. Nic dziwnego, że mają miliony wiernych fanek — jabłko zostało tu zaprezentowane w bardzo ciekawy sposób.

Myślę, że wiele osób czuje jabłko, bo uległo sugestii flakonu i kampanii reklamowej.

Ja jabłka w czystej postaci nie czuję tu nawet przez chwilę. Może gdzieś w tle pojawia się syntetyczne “zielone jabłuszko” przypominające zapachem samochodową choinkę.

Otwarcie kompozycji to cierpki grapefruit, gęsta magnolia i BARDZO orzeźwiający ogórek. To trio przywodzi mi na myśl pierwsze dni wiosny.

dkny be delicious woda perfumowana dla kobiet

Kiedy po długiej zimie przychodzi ten czas, kiedy przyroda wybucha zielenią, ale nie wiesz, czy zostawić kurtkę w domu, czy zabrać ją ze sobą.

Od początku jest tu także obecna tuberoza — zwana nierządnicą perfumiarstwa. I chociaż nie jestem jej wielką fanką, umiem docenić jej walory zapachowe.

W sercu czuję tylko tuberozę, nie ma tam ani róży, ani nawet konwalii. Tylko ta zasuszona, zakurzona i zapomniana tuberoza. I tak jest do samego końca.

Teoretycznie w bazie powinny pojawiać się akordy drzewne — niczego takiego nie zauważyłam. A obecność bardzo cielesnej, rozgrzanej ambry, to chyba ponury żart.

DKNY Be Delicious Opinie: Czy warto kupić te perfumy?

Dla mnie ten zapach jest zupełnie uniwersalny. Odpowiedni zarówno dla nastolatek, jak i dojrzalszych kobiet.

Te pierwsze będą miały frajdę z posiadania oryginalnych perfum, drugie doskonałą pozycję ‘na co dzień’ w czasie ciepłych sezonów.

Bez względu na moją opinię, wszystkim polecam wypróbowanie tego zapachu. To jedna z najważniejszych kompozycji powstałych po 2000 roku, dlatego też naprawdę warto ją przetestować.

Perfumy są dostępne w świetnej cenie. Na iPerfumy znajdziesz Be Delicious o pojemności 100 mililitrów za mniej niż 150 złotych.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE...

>