O mnie


Zapachy to cała historia mojego życia


Moje święta pachną grzybami i suszem, moja przyjaciółka zamszem, mama pachnie wczesną wiosną, a chłopak pościelą.


Wszystkie najważniejsze chwile mojego życia czymś pachną. Nie tylko one, pachną też wspomnienia i uczucia.


Mój strach pachnie spleśniałym drewnem, a spokój suchą trawą i wanilią. Pierwsze zwolnienie z pracy pachniało Versace Bright Crystal, a obrona dyplomu Fahrenheitem od Christiana Diora.


o mnie

Cześć, mam na imię Ola i zapachy są moją SUPERmocą. Skoro tutaj jesteś, to pewnie także i Twoją.


Zawodowo spędzam czas z tekstem i nad tekstem. Jeszcze rok temu byłam specjalistą zapachowym w jednej z drogerii w Weronie. Ten blog jest połączeniem mojego doświadczenia i wielkiej pasji.

Dlaczego używasz perfum? Dlaczego masz więcej niż jeden flakon? Czy Twoje preferencje zmieniają się z wiekiem?


Oczywiście. Powiem więcej - nie przestaniesz szukać, a Twoje doświadczenie z zapachami będzie coraz większe.


Na blogu powiem Ci, jak pachną bardziej i mniej znane perfumy. Dla kogo przeznaczone są konkretne zapachy, na jaką porę roku, na jaką porę dnia. Podzielę się z Tobą wszystkim, co wiem o perfumach i czego się jeszcze w międzyczasie o nich dowiem.


Dlaczego?


Wszyscy powinni czuć się doskonale w swoim ciele, ale nie zawsze tak jest. Chcę Ci dobrać odpowiednie perfumy. Zapachy, które będą odpowiadały Twojej osobowości, które będą dodawać Ci pewności siebie, energii, seksapilu. To może zmienić wiele w Twoim życiu.

Nie sposób wyobrazić sobie działania perfum, póki się nie zacznie ich używać – to taka różnica jak sukienka na wieszaku i sukienka na tobie.

Annie Buzantian
Perfumiarz
>